HİZMETLER

Kökler

Logarların Yükseltilmesi

Sitemizde kış ayları içinde logarlar ile ilgili tıkanma ve taşma problemleri yaşanmış olup, vaktinde müdahale edilmiştir.

Yapılan müdahale esnasında, başlangıçta sorun yaşanan 2 sakinimizin logarları açılmış, boruların kökler tarafından sarıldığı gözlenmiş ve sorun yaratan ağaçlar kesilmiştir. Sonrasında logarlar temizlenmiş ve yükseltilerek, daha kolay müdahale imkanı sağlanmıştır.

IMG-20170526-WA0005

Çimleme Çalışmaları

Sitemiz genelinde, öncelikle ortak kısımlar olmak üzere yeşil alanlar yeniden çimlendirilmiştir. 2000 m2 ye yakın alan toprağı kazılarak hazırlanmış, tesviye edilmiş ve uygun çimleme yapılmıştır.

Bu alanların sulaması hergün sabah saatlerinde otomatik olarak yapılmaktadır.

IMG-20170526-WA0005

Sulama Sistemi

Ocak, Şubat aylarında sitemizin ön ve orta alandaki ortak kısımlara otomatik sulama sistemi yapılmıştır. Bununla birlikte su boruları genişletilerek, yangın vanaları ilave edilmiş ve olabilecek herhangi bir tehlikeye karşı önemli bir tedbir alınmıştır.

IMG-20170526-WA0006

Aydınlatma Çalışmaları

Ana caddeye bakan aydınlatma direklerinin tüm kabloları yenilenmiş, bağlantılar değiştirilmiş ve ampulleri güçlendirilmiştir.

Site içinde yer alan aydınlatmaların bakımları yapılmış, bir kısım kabloları yenilenmiş olup aktif hale getirilmiştir.

 

Ağaçlar Budandı, Bitkiler İlaçlandı

Site içinde yer alan ağaçların budanması sonbahar başlangıcında yapılmıştır.

Akabinde belirli periyotlar ile ağaçların ve çiçeklerin ilaçlanması yapılmıştır. Beraberinde tüm logarlar mazot ile dezenfekte edilmiş, yaza hazır hale getirilmiştir.

Budama1

Sorunlarınızı Bize Yazın

Sitemiz dahilinde ve çevresinde gördüğünü hataları, yanlışları veya görmeyi arzuladığınız yapılmasını istediğiniz işleri bizlerle paylaşın.